Na stadionie Craven Cottage miało miejsce spotkanie Fulham kontra Sheffield Utd - 0-1

Fulham kontra Sheffield Utd wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Fulham a Sheffield Utd wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-12-20 19:45 na obiekcie sportowym Craven Cottage rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Fulham oraz Sheffield Utd.

Gole strzelali: I. Ndiaye 3' 0-1 O. Norwood

Żółte kartki Fulham:

Żółte kartki Sheffield Utd: Wes Foderingham 45' Jack Robinson 55' Jayden Bogle 85'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Fulham zmierzy się już z Reading, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Bristol City a Sheffield Utd podejmie Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Wolves.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Wes Foderingham raz za razem zapewniły swoim stałym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe ligi Championship. Fulham oraz Sheffield Utd jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Craven Cottage.