Derby vs Sheffield Utd, wynik meczu 2-0

Pierwsza połowa meczu między Derby i Sheffield Utd zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-01-15 15:00 na stadionie Pride Park Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Derby a Sheffield Utd.

Gole strzelali: T. Lawrence 69' 1-0 T. Lawrence 78' 2-0 F. Ebosele

Żółte kartki Derby: Tom Lawrence 78'

Żółte kartki Sheffield Utd: Iliman Ndiaye 90'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Derby stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Sheffield Utd podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Peterborough.

Oddani kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Tom Lawrence Iliman Ndiaye nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Regularnie natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające niesamowite przeżycia z meczu. Niesamowite walki między zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki nużące. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship. Derby i Sheffield Utd jak ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Pride Park Stadium.