Na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2021-11-23 20:00 miało miejsce spotkanie między Reading i Sheffield Utd zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2021-11-23 20:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Reading a Sheffield Utd.

Po pierwszej połowie meczu między Reading i Sheffield Utd wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Bogle 57' 0-1 D. McGoldrick

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Sheffield Utd: John Fleck 15' Rhian Brewster 77' Morgan Gibbs-White 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reading zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami West Brom i Luton a Sheffield Utd zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Fulham.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą interesujące potyczki ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak John Fleck nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze nużące. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Reading i Sheffield Utd i ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.