Dnia 2022-04-18 16:30 na obiekcie Ashton Gate odbyło się spotkanie Bristol City vs Sheffield Utd: 1-1

Bristol City vs Sheffield Utd, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Bristol City a Sheffield Utd zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-18 16:30 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Bristol City a Sheffield Utd.

Gole strzelali: Chris Martin 49' 1-0 Antoine Semenyo Morgan Gibbs-White 60' 1-1

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 83' Timm Klose 90'

Żółte kartki Sheffield Utd: Chris Basham 21' John Egan 41' George Baldock 65' John Fleck 84'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Hull City i Huddersfield a Sheffield Utd z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Fulham.

Coraz częściej kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Andreas Weimann Chris Basham wielokrotnie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Regularnie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między drużynami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Bristol City i Sheffield Utd oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Ashton Gate.