Spotkanie Sheffield Utd - QPR, wynik końcowy 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Sheffield Utd a QPR wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-10-04 18:45 na obiekcie sportowym Bramall Lane rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Sheffield Utd a QPR.

Gole strzelali: C. Willock 51' 0-1 E. Laird

Żółte kartki Sheffield Utd: John Egan 22'

Żółte kartki QPR: Leon Balogun 76' Jimmy Dunne 82'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania to James Linington, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sheffield Utd stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Norwich. Kolejno natomiast QPR z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Wigan.

Kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak John Egan Leon Balogun wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż zmagania przynudzają. Natrafiamy na spektakularne asysty czy bramki, brutalne faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Sheffield Utd i QPR oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Bramall Lane.