Spotkanie między Blackburn i Sheffield Utd zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Ewood Park dnia 2021-11-06 15:00

 

Pierwsza połowa meczu między Blackburn a Sheffield Utd zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-11-06 15:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Blackburn a Sheffield Utd.

Gole strzelali: R. Brewster 2' 0-1 B. Sharp R. Khadra 37' 1-1 J. Davenport B. Brereton 59' 2-1 I. Poveda-Ocampo I. Poveda-Ocampo 70' 3-1

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 76'

Żółte kartki Sheffield Utd: Jayden Bogle 5' John Fleck 24' Oliver Norwood 80'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Główny sędzia spotkania to Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła Bristol City, następne spotkania z drużynami Peterborough i Stoke City a Sheffield Utd zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Bristol City.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Darragh Lenihan Jayden Bogle raz za razem gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Blackburn i Sheffield Utd w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Ewood Park.